bramac strešná krytina malé logo
  • Obava z priveľkého zaťaženia strechy 

Robustná betónová strecha je ľahšia ako stará pálená strešná krytina. Veľký rozdiel nie je ani v porovnaní s ľahkými strechami. Do celkovej hmotnosti totiž musíte prirátať aj kompletné príslušenstvo, ktoré výrazne zvyšuje jej  hmotnosť. Dobre si to preto zrátajte a uvidíte, že robustná strecha Bramac v sebe skrýva veľa predností a výhod. 

  • Nevhodné zateplenie 

Izolačnou doskou Bramac Therm KOMPAKT zdvojnásobíte tepelný odpor a tým aj tepelnoizolačné vlastnosti svojej strechy. A to všetko bez zásahu do interiéru. Nemusíte totiž pod krokvami dávať ďalšiu vrstvu. Nekvalitné a nevhodné zateplenie totiž dokáže zmenšiť priestor v podkroví. Jednotlivé vrstvy spolu so strechou nemusia dobre spolupracovať a môže dochádzať k únikom tepla cez krokvy. 

  • Zatekanie a podfukovanie strechy

Kvalitná značková strecha je stabilná a robustná. Vydrží tak vonkajší nápor v podobe vetra, dažďa, snehu, či krupobitia. Krytina Bramac je voči týmto vplyvom počasia neporovnateľne odolnejšia ako napríklad “ľahké” plechové krytiny. Navyše výborne izoluje vonkajší hluk pri daždi či ruchu z ulice. Systém príchytiek Bramac dokáže vašu strechu ochrániť aj pred 50-ročnou víchricou. Ide o minimálnu cenovú položku pri rekonštrukcii strechy, tá však dokáže zázraky. 

  • Neseriózny pokrývač 

Seriózny pokrývač vždy pracuje s overenou značkovou strechou v spojení s originálnymi doplnkami. Samozrejmosťou je záruka nad rámec zákona, faktúra, niekoľkoročné skúsenosti a bohaté referencie. Ak tieto požiadavky pokrývač nespĺňa, vyberte si iného. 

  • Krátka záruka 

Ak chcete strechu na celý život, bez dlhoročnej záruky to nepôjde. Vždy sa totiž môže niečo prihodiť. Zákonná dvojročná záruka je preto veľmi krátka. Vyhnite sa takejto ponuke.  S kúpou strechy Bramac získavate bezkonkurenčnú 15 ročnú záruku na funkčnosť strešného systému a 30 rokov na mrazuvzdornosť škridly.