bramac strešná krytina malé logo

Moja strecha zateká! To je nočná mora každého majiteľa domu. Aj keď máte novú strechu a objaví sa nejaký problém, nezúfajte. Stačí zavolať Bramac majstrov, ktorí vďaka mnohým skúsenostiam dokážu rýchlo identifikovať problém a odstrániť ho. Príkladom je nedávny prípad štýlového domu so strechou s nízkym sklonom. Každý profesionál vie, že strechám s takýmto malým sklonom je potrebné venovať osobitnú pozornosť. Predovšetkým malým detailom, spojom a otvorom. Čím nižší je sklon strechy, tým menej vody z nej odteká, šanca na postup vlhkosti je tak väčšia.

Po prvom telefonáte Bramac majster zostal zaskočený, že nová strecha zateká. Bol totiž presvedčený, že všetko urobil presne tak, ako mal. Ako dôkaz mu slúžila dokumentácia celého postupu prác. Po obhliadke strechy sa zistilo, že problémom je vývod spalín plynového kotla vykurovacieho systému. Strešný prestup nebol správne navrhnutý. Výsledkom bolo zatekanie strechy. Problém bol rýchlo vyriešený a strecha sa stala plne vodotesnou.

Nezabúdajte preto pri akomkoľvek probléme so strechou ihneď zavolať svojho Bramac majstra. Predídete tak väčším škodám a nepríjemnostiam. O tom, že Bramac majstrom sa dá veriť, svedčí aj fakt, že na opravenú strechu s nízkym sklonom sa majiteľ rozhodol nainštalovať solárne panely, na čo si opäť zavolal Bramac majstrov. Majiteľ domu totiž vie, že sa na nich môže vždy spoľahnúť.