bramac strešná krytina malé logo

Mamine sľúbil, že pri prerábke domu jej kúpi tu najlepšiu strechu na trhu. Rozhodnutie pre akú značku bolo jednoznačné. Celá jeho rodina býva pod strechou Bramac a sú s ňou maximálne spokojní. 

Najväčšiu zľavu v súťaži „Dobrá strecha nad zlato“ získal František Tarnoczy z Huncoviec neďaleko Popradu. Viac ako 100 ročný dom, v ktorom aktuálne býva jeho mama a sestra  sa po mnohých rokoch rozhodli rekonštruovať. „Opravovať tak starý dom je finančne náročné. O to viac nás prekvapila výrazná zľava, ktorú sme získali od Bramacu,“ konštatuje František Tarnoczy. Podľa jeho slov mamina tejto zľave nemohla uveriť.  A to najmä po problémoch, ktoré si so strechou už vytrpeli: „Počas veľkej víchrice v Tatrách v roku 2004 nám odpadlo niekoľko škridiel na hlavnú cestu.“

Kvalita ich presvedčila

Na prvý pohľad sa im zapáčil moderný vzhľad strechy Bramac Platinum. „Oceňujeme jej hladký povrch ako aj to, že sa na nej nebude držať mach, s ktorým bojujeme celé roky,“ konštatuje Tarnoczy. Táto strecha nepatrí medzi najlacnejšie na trhu, pán Tarnoczy si však uvedomuje, že investícia do dobrej a kvalitnej strechy sa mu oplatí. „Celá naša rodina býva pod strechou Bramac a sú s ňou spokojní. Keď raz budem stavať dom pre svoju dcéru, nad inou značkou ani nepremýšľam,“ uzatvára výherca.