bramac strešná krytina malé logo

Ako rozoznať seriózneho pokrývača? 

Rozoznať dobrého a seriózneho pokrývača od nekvalitného fušera je jednoduché.  S tým serióznym máte kvalitnú strechu na celý život. S tým druhým zase lacnú strechu bez bločku. Ukážeme vám, ako ich jednoducho rozlíšiť. 

Cena 

Podozrivo lacná strecha má svoj dôvod. Presne ako sa hovorí: „Lacné mäso, riedka polievka.“  Pokrývač s lacnou strechou môže znamenať to, že čo ušetríte teraz, miniete o pár rokov neskôr, keď vám strecha bude zatekať, plesnivieť, alebo padať. Kvalitný pokrývač pracuje so značkovou strechou (Bramac) overenou rokmi skúsenosti, ktorá odolá počasiu a preniknutiu vody. Súčasne máte možnosť si vybrať z väčšieho počtu realizačných firiem, ktoré sú firmou Bramac pravidelne školené na správnu pokládku celého strešného systému.

Záruka a reklamácia 

Pri pochybnej streche vám pokrývač nedá záruku dlhšiu ako je zákonom stanoená minimálna dĺžka 2 roky. A ak by vám predsa dal aj dlhšiu záruku, v čase keď ho budete potrebovať, firma už nemusí existovať. S kúpou strechy Bramac získavate bezkonkurenčnú 15 ročnú záruku na funkčnosť strešného systému a 30 rokov na mrazuvzdornosť škridly. Tomu sa povie skutočná záruka! Počas týchto rokov sa nemusíte obávať, že by ste museli riešiť problémy so strechou. Na Bramac sa totiž môžete spoľahnúť. V prípade uznanej reklamácie zabezpečí Bramac na svoje náklady aj výmenu chybného doplnku vrátane zloženia a znovupoloženia krytiny, nielen dodanie náhradného výrobku.

Doplnky 

Aj nekvalitný pokrývač disponuje širokou paletou strešných doplnkov. Pýtajte sa však na ich pôvod a kvalitu. Jednotlivé komponenty totiž nemusia k sebe ladiť a na problémy máte zarobené. Originálne doplnky Bramac sú vyvinuté presne na krytinu Bramac, čím sa minimalizuje riziko zatečenia vody do strechy. Každý detail na streche má dopodrobna vypracované riešenie v podobe konkrétnych strešných prvkov Bramac a ich osadenia. 

Ak by ste chceli získať viac informácií o tom ako rozoznať seriózneho pokrývača od fušera, kliknite na našu stránku: www.obnovtestrechu.sk.