bramac strešná krytina malé logo

Uvažujete nad zateplením strechy už hotového domu? Lámete si hlavu ako na to? Ukážeme vám, že to nemusí byť žiadna veda. Zatepliť strechu sa totiž dá jednoducho aj pri obytnom podkroví. 

Rast energií na vykurovanie, ako aj častejšie vysoké teploty, nútia mnohých z nás premýšľať nad zateplením strechy. Ak máte už obývaný dom či podkrovie so šikmou strechou, môžete ju dodatočne zatepliť s PIR izoláciou Bramac Therm KOMPAKT.  

Bez zásahu do interiéru

Jej najväčšou výhodou je to, že doplnením izolačnej dosky Bramac Therm KOMPAKT zdvojnásobíte tepelný odpor a tým aj tepelnoizolačné vlastnosti svojej strechy. A to všetko bez zásahu do interiéru. Nemusíte totiž pod krokvami dávať ďalšiu vrstvu, ktorá by zmenšila priestor v podkroví a súčasne vám garantuje minimálny únik tepla cez krokvy. Ak používate podkrovie svojho domu, určite toto pohodlné riešenie oceníte. 

Konštrukčné riešenie Bramac Therm KOMPAKT zabezpečuje bezchybnú vetrotesnosť, znižuje riziko vniknutia kún do tepelnej izolácie a súčasne umožňuje zachovať viditeľný krov v podkroví.  V cene je zahrnutá aj difúzna fólia ako súčasť izolačnej dosky. 

Najdôležitejšia je však teplotná pohoda. Ak zateplíte strechu kvalitným materiálom, v zime výrazne ušetríte na vykurovaní tým, že zabránite nechceným únikom tepla a v lete naopak prehrievaniu strechy. Investícia do kvalitného zateplenia strechy sa vám zaručene vráti spať. 

Ďalšie informácie o izolácii Bramac Therm KOMPAKT nájdete tu: