bramac strešná krytina malé logo

Značková strecha nemusí byť drahá. Je dokonca neraz lacnejšia ako bežná plechová krytina. Ak neveríte, čítajte ďalej. 

Je pravdou, že samotný plech je na meter štvorcový lacnejší. Ak si však pripočítate množstvo odrezkov, ktoré sú nevyhnutnosťou pri pokládke aj drahého príslušenstva, máte za túto cenu aj značkovú strechu Bramac Klasic Štandard.  

Značková a lacná

Okrem rovnakej ceny však máte aj iné dôležité benefity, ktoré pri tej plechovej nenájdete. Vďaka použitiu hrubšieho štrku a cementu prvotriednej kvality je dosiahnutá vyššia pevnosť krytiny Bramac, ktorá je v porovnaní s konkurenčnými škridlami väčšia o 20-30 % (1 ks škridly znesie zaťaženie až 260 kg). Kvalitná značková strecha je stabilná a robustná. Vydrží tak vonkajší nápor v podobe vetra, dažďa, snehu, či krupobitia. Krytina Bramac je voči týmto vplyvom počasia neporovnateľne odolnejšia ako napríklad “ľahké” plechové krytiny. Navyše výborne izoluje vonkajší hluk pri daždi či ruchu z ulice. 

Ručia za kvalitu

Na krytinu Bramac dostávate serióznu písomnú 30-ročnú záruku na jej mrazuvzdornosť a navyše pri kúpe uceleného systému vrátane originálneho príslušenstva ešte aj 15-ročnú záruku na funkčnosť strechy ako celku. Krytina Bramac však vydrží aj nad rámec záruky oveľa dlhšie, jej životnosť môže byť aj 100 rokov.

Spočítajte si všetky tieto výhody a vaša voľba bude jasná.  

Ak by ste chceli získať konkrétnu predstavu o tom, koľko vás vyjde nová značková strecha, kliknite na našu stránku:  www.obnovtestrechu.sk