bramac strešná krytina malé logo

výhody pre vás!

Extrémna odolnosť

Naša krytina zabezpečí vďaka svojej robustnosti dokonalú ochranu pred extrémnymi poveternostnými podmienkami. Je najodolnejším riešením proti ľadovcu a víchrici

Ochrana pred hlukom

Škridly Bramac vďaka svojmu materiálovému zloženiu a presnému tvaru s minimálnymi medzerami po pokládke utlmia vonkajší hluk lepšie až o 6 decibelov ako pálené škridly a až o 7 decibelov ako plechové krytiny. Ľudia subjektívne vnímajú tento výsledok ako ultmenie hluku až na polovicu

Preverená kvalita

Naše produkty sú testované vo vlastnom skúšobnom stredisku v Nemecku, ktorého súčasťou je aj v strechárskej branži jedinečný veterný tunel. Skúšajú sa tu rôzne vplyvy: simulované búrky, rýchle zmrazovacie cykly, horúčava, UV žiarenie a nápory vetra. Naše vlastné nároky sú ešte vyššie ako stanovujú normy. 

Kompletný systém z jednej ruky

Tvarovo presné škridly spolu s originálnym systémom doplnkov zabezpečujú maximálnu funkčnosť strechy a vyriešenie jej každého detailu.

Jedinečné povrchy

V ponuke Bramacu nájdete viaceré vzhľadom a funkčnosťou výnimočné modely škridiel. Či už ide o viacfarebné prevedenia (Adria), alebo povrchy založené na nanotechnológii (Star, Platinum, Protector), ktoré dlhodobo zachovávajú nový vzhľad krytiny.

Ponuka prémiovej keramickej krytiny Braas

Ak hľadáte niečo výnimočné, máme pre vás riešenie – luxusnú krytinu Braas vyrobenú v sesterskom koncerne v Nemecku. Špeciálna kvalita materiálu, dizajn a exkluzívne spracovanie povrchov (napr. rad glazúr Top Line) zabezpečia s istotou vášmu domu exkluzívny vzhľad.

Cenová dostupnosť 

Aj značková strecha môže byť za výbornú cenu. Konkrétne model Bramac Klasik Štandard, ktorý je vhodný ako spoľahlivé riešenie najmä pre rekonštrukcie starších striech. Jeho cena je po zohľadnení zliav už od 7,50 Eur/m2 (s DPH)!

Veľký počet spokojných zákazníkov

Ročne sa na Slovenku pre strechu Bramac rozhodne najviac zákazníkov. Od začiatku činnoti na Slovensku (od roku 1994) Bramac predal viac ako 200 000 striech. Ak chcete novú kvalitnú strechu, rozhodnite sa aj vy správne.